Valhalla - Rewrite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valhalla - Rewrite

Heroju pomirtinis gyvenimas
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kaip sugalvojot savo chara?

Go down 
+15
Chrom
Luria
Deepas
Likia
Gvauz
pakwix
Niche
R3H
brashke
FainaruFantaji
wustass
Haros
Tamsos_Elfe
Blooded
Loki
19 posters
AutoriusPranešimas
Loki
Rookie
Rookie
Loki


Pranešimų skaičius : 583
Age : 37

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2008-01-18, 12:44

Vat kyla klausimas, kaip sugalvojot savo chara kuri cia idejot?

Saber: Vardas ishtirkuju reishkia Karda, bet saip vadinosi pana ish "Fate/Stay night" ir jos galingiausias "Noble Phantasm" smugis buvo "Exsukaliba".. tas pats kaip Excalibur. Rase Flame Haze - paimta ish "Shakugan no Shana". Mirti sheip pats sugalvojau ish dangaus, bet ishtikruju kazkur jau kazka panashaus esu mates, tik neatsimenu kur. Charakteris tai dauguma paimtas ish pacio manes, bet pridejau keleta Vegetos, Trankso, Ischigo ir Kuchiki Byakuya bruozu... Relikvija unikali seip ishejo.. Priesh tai galvojau apie Katana, bet negugalvojau kur i ja imontuot FMA laikrodi, tai apsiribojau paprastu Two Handed swordu, nors priesh tai maniau apie Broadsworda... taciau pamaniau jau perdaug FynalFantasyshkai viskas atrodys... Raishtis ant galvos atsirado atsitiktinai, del IMG personazo, bet poto pamaniau kad reikes ji padaryt shiek tiek ilgesni kaip pas ta vaikinuka ish "Full Metal Panic Fumoffu?"..
Unlimited Blade Works yra nukopintas Archerio ish Fate/Stay Night Noble Phantasmas veikejo vardu Archer, kuri jis panaudojo priesh mirti.. bet pridejau kruva elementu ish Shanos FUzetsu energetinio lauko
Pacio veikejo judesiai labai panashus i Shanon ish Scrapped Princess, bet kovai isibleskus, jis tesiog pavirsta perdaug panashiu i Ichigo arba Hitsugaya
Sheip Saber yra ganetinai smalsus, todel cia galima sakyt tributas Edui Elrikui...
Kaip ir tiek..

O kaip su jusu Charais?
Atgal į viršų Go down
Blooded
Rookie
Rookie
Blooded


Pranešimų skaičius : 2112
Age : 110
Location : Gazth-Sonika

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2008-01-18, 14:32

Mano chare yra paimta is anime Madlax. Visa istorija, isvaizda, kovos stilius.... Net charakteris pagal anime + kai kurie mano bruozai ^^ Kadangi esu Madlax fanatike, tai mano megstamiausias anime ir megstamiausia anime veikeja, tai nusprendziau ja idet i sita foruma..

O kas keisciausia tai as jauciuosi visiskai kaip Madlax per anime. Lyg buciau turejusi jos praeiti ir pan. Nors mano praeitis kitokia. Bet for some reason, jauciuosi lyg buciau ji. Todel nesunku ja vedziot ^^


Paskutinį kartą redagavo , 2008-01-19, 11:39. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Tamsos_Elfe
Rookie
Rookie
Tamsos_Elfe


Pranešimų skaičius : 1926

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2008-01-19, 07:56

Mano elfė mišrūnų mišrūnas ir pats pirmas mano foruminis veikejas. Daug įtakos gavęs iš Tolkieno "Žiedų valdovo".
Pirmiausia atsirado vardas, nes man reikėjo naujo nick'o. Ji pasisavinau nuo Yu-Gi-Oh kortos Dark Elf. Kadangi buvo pilna angliškų variantų, išvertus į lietuvių kabą visai šauniai skambėjo.
Viename forume įlindau į RPG ir pagal savo nick'ą pritaikiau veikėją. Ji stojo į kovą, kurią maivydamiesi rašėm angliškai. Iš pradžių buvo mintis jai padovanoti Sai, bet tada dar nežinojau jų pavadinimo. Jos priešininkas naudojo kataną, lankas atrodė per banalu. Reikėjo kažko tokio.. uch... "axe"! *chuckle* prilipo idėja ir štai elfė jau ginkluota. Kovoje gavo gerai į kaulus, tad teko išsisukti iš padėties. Va tada atėjo miškas į pagalbą, o kad viskas būtų daug maž logiška, miško elfai tapo jos įtėviais. Beje, jie gyvena šviesos elfų miestelyje. Sakau, makalynė.
Kaip nutiko, kad miško pagalba su laiku virto šešėlio galiomis, nepamenu. Turbūt reikėjo kažkur staigiai atsidurti ir šešėlis suveikė kaip teleportas. O sulaiko galios didėjo ir net padėdavo kirvio valdyme. (nemanau kad čia velniūkščio iš X-men įtaka ar Galacktic Football. Pas juos ten truputi kitaip viskas vyksta) Ugnies valdymas - neatsiejamas dalykas nuo visų mano veikėjų, o rūkančiai elfei tai išganimas. Dar žvėries power pasiskolintas iš WOW nightelves + Visionaries.
Jau po antros kovos elfei reikėjo kažkur padėti kirvį. Ji tiesiog prilietė jį prie peties ir ginklas išnyko virsdamas tatoo. Woohoo. Saunumelis. Tame pačiame RPG Elfė susitiko antgamtišką priešininką, kuris slėpėsi jos kirvyje kad gyventų. Čia jau kitas žaidėjas sugalvojo kirvio istoriją, prakeiksmą ir visą kitą.
Charakteris... Jo, jis mano. Na žinoma truputi suherojintas. Ypač ji perima mano nuotaikas. Kartais atrodo, kad Elfė esu aš, tik be jokių kaukių ir apribojimų. Ji daro tai ką mano vidus tuo momentu norėtų padaryti.
Šiaip dažniausiai viskas gimsta iš to kas man pačiai nutinka.
Tik kai kuriuos judesius nukopijavau iš Deedlit (Chronickles of Lodoss war).

Labai myliu savo Tamsos Elfę, todėl atsitempiau ją čia. Noriu kuo daugiau su ja pasižaisti.
Vat kas blogiausia, kad ji neturi vardo...
Atgal į viršų Go down
Haros
Rookie
Rookie
Haros


Pranešimų skaičius : 616
Location : Kingdom of Tearia

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2008-01-20, 18:38

mano tai kaskaip nuosavas , kaskiek turi panasumu su Artas ir Warcraft zaidimo, taciau sukuriau Harosa ankciau negu ta zaidima pamaciau , kaskaip daug cia is filmuku ir pan. anime roolez
Atgal į viršų Go down
http://www.5-karalystes.4rumer.com/
wustass
Rookie
Rookie
wustass


Pranešimų skaičius : 961
Age : 33
Location : LT

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2008-01-20, 18:50

didziausia dalis yra mano vaizduotes veikejo kuris jau keleta mentu gyveno mano galvoje..Tik kad pritaikiau ji sitam forumui atmetes dauguma jo blogu manieru ir savybiu Very Happy seip ytakos turejo filmas ''Bevardis''.. kovos stiliui.. ginklui.. O tas greitas judejimas irgi vaizduotes padarinys bet jis labai sutapo su Electros filmu.. tik kad sugalvojau dar pries pamates filma Very Happy
Atgal į viršų Go down
FainaruFantaji
Rookie
Rookie
FainaruFantaji


Pranešimų skaičius : 125
Age : 36
Location : Gongaga/Balamb/Devil May Cry

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2008-01-20, 19:39

Nu norejau, kad mano charas butu filosofiskas, paranojiskas ir rimtas... Zinojau, kad joks kitas charas is FF to neatitiks [nu nebent Kefka, bet jis negrazus -_-"] o Genesis per daug elegantiskas ir per daug Gackt [nors as Gacktulio fan no1! -_-"x2] nesenai pasirode naujas gacktulio albumas jis toks dieviskas... Oi as jau off, sorry. Na tai va, pamaniau, kad Sephiroth turi daugiausiai priesu ir daugiausiai visokiu stuffy materia, pvz "Meteor" [Oh my Cetra! Takanori turi daina tokiu pavadinimu!] beje zinot, kad Takanori dainavo dainas Gundam`ui? O Gackt yra Gundam fanas.... Oi ir vel off.... Back to Sephiroth, man jis dar patinka, nes jo plauku ilgis toks pats kaip mano pacios sugalvoto charo Hiatu... My, my, jei jau taip dievinu savo Hiatu, tai kodel jo nepasirinkau? Nezinau, norejau but kietesnis uz kitus ir turet chara is FF! [isskyrus Madlax <3] aisku as juokauju [-_-"x3]

....Jei rimtai tai man patinka jo istorija, tai, kad jis dirbo Shin-Ra ir visa tai kas nutiko Nibelheim`e, taip pat patinka, kad jis pazysta Cloud`a, Vincent`a, Tifa ir kitus. Manau jis labai giliai isvystitas charas, nes mazai rasi tokiu, kuriu istorijoj tiek vingiu. Be to ne kiekvienas charas turi Jenova cells! Ir seip jis paranojikas, jis gali daryt bet kur bet ka, taip pat turi gera filosofiska puse ir dar yra rimtas [jus` like me!]... O geriausia ka jis turi tai jo 6ft katana ir Meteor!!! Beto jis gali isskirt savo energija [kazkaip] ir patapt "Three Silver Haired Brothers" [Yazoo, Kadaj ir Loz].
Guess that`s all....
Oh nepasakiau kaip as ji issirinkau... Tiesiog uzejo i galva kai reginaus ir tiek, beto pamaniau, kad jis tiktu prie Madlax ^__________^
Atgal į viršų Go down
http://www.silenthillmemories.net
brashke
Rookie
Rookie
brashke


Pranešimų skaičius : 601
Age : 32

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2008-01-20, 21:16

Mano charas... Hmm.. Na,viename žaidime reikėjo veikėjo foto. Susiradau tris foto. Vieną iš jų pasirinkau anam žaidimui. Tačiau šita merginos foto man kažkodėl labai patiko ir įsiminė. Na ir štai,atsirado šitas forumas. Ilgai negalvojusi (nors gal reikėjo) pasirinkau šitą foto ir ėmiau kurti istorija. Tai nėra pats geriausias mano sugalvotas charas,bet man jis patinka. Halle Faulkes. Žaidimų pasekmės :]] Kažkokiam žaidime buvau tokiu vardu ir pavarde ir pritaikiau juos čia,nes tiko prie foto. Tada sukūriau jos pomėgius,skillus,praeitį ir visą kitą. Dabar norėčiau ją pakoreguoti,bet tegu būna kokia yra :] Šiaip jos charakteris yra toks.. na. Sukurtas,tačiau kažkiek atspindintis mane. Kad ir tie jos muzikiniai burtai. Kadangi pati mėgstu muziką ir dar šiemet baigiu muzikos mokyklą tai nusprendžiau surišti Halle su muzika. Šaudymas iš dviejų ginkų.. *mm* Bakuretsu Tenshi anime pagrindinės veikėjos Joe įtaka. O tas sparnų išaugimas/apsišarvavimas yra jau mano sukurtas dalykas,bet paaiškėjo,kad yra kažkoks anime,kur irgi darosi taip pat ;D Deja,pamiršau pavadinimą.
Na tai tiek,turbūt.
Atgal į viršų Go down
R3H
Rookie
Rookie
R3H


Pranešimų skaičius : 835
Age : 32
Location : LT

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2009-04-17, 06:43

Char sugalvojau skaitydamas knyga apie inkvizitoriu ir man jis (pagrindinis veikejas) patiko, todel kaika pakeiciau ir pritaikiau sau
Atgal į viršų Go down
Niche
Magician 1 rank
Magician 1 rank
Niche


Pranešimų skaičius : 991

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2009-11-08, 20:32

Deja, kad treciasis cia man esantis personazas. Net nezinau del ko sukuriau ja. Galejau puikiai isgyventi su Sara, kaip ir su Chrom... Na, gal del to, kad dar esu vaikas. ^^" Uzplaukia, šast, padarai ir veliau gailiesi hehe ^^" Odinui pasižadėjau, kad čia paskutinis mano personažas, o Valhaloj man patinka, tad žadu jį branginti (bow).
Kaip ir minėjau, turėjau dar prieš Niche, du kitus personažus. Chrom - išdykes nenuspėjamas vaikas, Sara - Šaltas tačiau ištikimas asmuo. Norėjos lūžio. Tad stengiaus sukurti kažka panašaus į Chrom. Nors ne tas pats xD Mmmm... Na, bandžiau atkurti charakteristika, panašia i jos. Personažas kuris pats keltu tau nuotaika.
Vardas - Niche, iš mangos Letter Bee (Tegami Bachi). Maža mergaite, kuria labai didžiuojuos jos ištverme ir ištikimybe savo šeimeninkui (tariamam). Tokia išvaizda pasirinkau....Net nežinau tiksliai dėl ko... Na, man ji patraukė savitumu. Bei su knyga kur man reikejo. Kodel mergina uzsiimaninti baltaja magija...? Kad kitur esu kovotoja su kardais ir taip. Reikejo ka nors man pačiai naujo, šviežia. To ko nebuvus išbandžius. Tai va. ^^
O istorija eksprontu, nenorėjau, kad kas gailėtus merginos xD
Atgal į viršų Go down
pakwix
Rookie
Rookie
pakwix


Pranešimų skaičius : 601
Age : 32
Location : valhalla

...
Gyvybe:
Kaip sugalvojot savo chara? Red_left50/50Kaip sugalvojot savo chara? Red_empty  (50/50)
Mana:
Kaip sugalvojot savo chara? Blue_left0/0Kaip sugalvojot savo chara? Blue_empty  (0/0)
.:

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2009-11-09, 13:51

Mano Char tai is Animes Darker than Black ,ginklote ,bedravimas ,brozai
O vardas Crisis tai senas mano nickas is mano vaikistes
Atgal į viršų Go down
Gvauz
Rookie
Rookie
Gvauz


Pranešimų skaičius : 24
Age : 103

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2009-12-29, 18:51

saviškį pagaminau pagal World of warcraft ir pats truputį prikūriau. tai žodžiu paveiksliukas iš LFG filmuko, pats char yra kaip ir undead warlock, bet summonint gali ne kokį impą, o ghost wolf, kaip kad iš WoW šamanai gali pasiverst
Atgal į viršų Go down
http://endlessmadness.my-rpg.com/index.htm
Likia
Rookie
Rookie
Likia


Pranešimų skaičius : 71
Location : Your pocket

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2010-01-21, 15:48

Erm, neatpažįstamai perkūriau vieno veikėjo vardą ^^" Pavardę iš lempos ištraukiau... Ta-da, nauja veikėja. Visą istoriją sugalvojau kūrimo metu, ir, manau, tai dar ne galutinis rezultatas c:
Atgal į viršų Go down
Deepas
Rookie
Rookie
Deepas


Pranešimų skaičius : 652
Age : 33
Location : Marijampole/Kaunas

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2010-03-08, 20:27

Varda sugalvojau random sudejes raides ir gavos SziKo nezinau ar toks zodis isvis yra ... o seip nicka kai sugalvojau tada ir pradejau piesti save mintyse kaip anime chara nu va ir kazka panasaus dabar turiu nera itin sunku jei pasitelki fantazija.
Atgal į viršų Go down
http://www.Reload.lt/pakvietimas-164307
Luria
Rookie
Rookie
Luria


Pranešimų skaičius : 687
Location : Dunno

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2010-03-09, 13:29

Parašė Likia ,kad jai nuobodu tai ir susikūriau acc xD
Atgal į viršų Go down
Chrom
Rookie
Rookie
Chrom


Pranešimų skaičius : 723

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2010-03-09, 17:46

Perdaug senai kūriau, kad atsiminčiau tiksliai dėl ko tokį veikėja pagaminau.
Na...Išvaizda, ginklas (relikvija), vardas yra iš anime Reborn (reikėtu, kada peržiurėti). Kiek atsimenu....ieškojau anime veikėjos photo, ji pasirodė graži, vardo nepaslinkau galvot naujo, tad palikau ta patį, o nuotrauka jau buvo su ginklu...tai uoplia, viska turim viename. Galios... -.- neatsimenu, kaip aš ten jai jas uždėjau... Charas... Tuo metu tokia buvau, tai va. Tokia buvo ir veikėja. (bow)
Atgal į viršų Go down
Merry
Rookie
Rookie
Merry


Pranešimų skaičius : 198

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2010-03-17, 17:03

Norejau sukurti chara kokio dar neturejau. Merry turejo buti kieta, stipri tiek fiziskai tiek moraliskai, uzsispyrusi, agresivoka, gudri, kartais net ziauri, drasi, galinti padaryti beprotiskiausia ir kvailiausia dalyka.. ji dazniausiai nepasitiki zmonemis ir mano, kad uz juos yra geresne beveik visais atzvilgiais, todel labai daznai varzosi. Ji sitaip gyvena ir ignoruoja kartais pasirodanti sazines griauzima, bei proto balsa sakanti, kas yra kvaila ir ko daryti nepatartina, bei dar keleta nemaloniu jausmu. Nepaklausiusi to balso mire, bet net tada nesijaucia pralaimejusi, nes pateko pas Odina, kuris atsirenka geriausius karius. Taip isivaizdavau Merry. Ji siaip i mane visai nepanasi, nei charakteriu, nei isvaizda, todel nepavyksta rasyti tokius postus, kurie ja atspindetu. Bet tai tiek to xD man ji patinka tokia kokia gavosi. :] bet visdar bandysiu ja pavazduoti tokia kokia isivaizdavau is pradziu.
Atgal į viršų Go down
Sonja
Rookie
Rookie
Sonja


Pranešimų skaičius : 35
Age : 30

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2010-08-04, 19:53

Norėjau kažko tokio, ko dar pasaulėlis nematė, so gimė Sonja. Šiaip nieko tikra neturėjau nei omeny nei raumeny tad kaip man yprasta improzavau. Gavos kaip tik tai xD
Atgal į viršų Go down
GMB
Rookie
Rookie
GMB


Pranešimų skaičius : 77

...
Gyvybe:
Kaip sugalvojot savo chara? Red_left50/50Kaip sugalvojot savo chara? Red_empty  (50/50)
Mana:
Kaip sugalvojot savo chara? Blue_left0/25Kaip sugalvojot savo chara? Blue_empty  (0/25)
.:

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2014-02-10, 07:00

Veikėjas....išvaizda yra random rasta....ginklas is naruto, vienas is ginlų kurį naudojo," Seven Swordsmen of the Mist". Istorija sulieta su savo mintim ir Full metal alchemist istorija(vien delto kad pats daug duomiuosiu apie alchemija).Vardas ....yra is Noblesses manhwa....gražiai skambantis vardant kuris tikrai turi elegancijos.Daug charakteriu bruozo savybiu yra mano pačios savybes....kurt nenorejau,vien delto, kad paskum reiktų prisimint.

P.S: Dam you odin...give my back my overpower powers....
Atgal į viršų Go down
Donna
Valkyrie
Valkyrie
Donna


Pranešimų skaičius : 106

...
Gyvybe:
Kaip sugalvojot savo chara? Red_left50/50Kaip sugalvojot savo chara? Red_empty  (50/50)
Mana:
Kaip sugalvojot savo chara? Blue_left0/25Kaip sugalvojot savo chara? Blue_empty  (0/25)
.:

Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime2014-02-11, 06:37

Hmmm... pirmiausia susiradau paveiksliuka. Is gausybes ginkluotu merginu kazkodel daznai sitas pick'as uzkliudavo. Tik kad va ta kaukole ant peties erzina, bet ka jau padarysi. O siaip ji atrodo kieta. Dar buvo sugalvota, kad reikia paciam nebudingo charo. :] Tai va. Vardas pats savaime jai prilipo, o kadangi paveiksliuke jau turi ginklus, tai nereikejo nieko imantraus daugiau galvoti.
Kurimo metu skaiciau Gangsta. manga. Nicolas labai kietas pasirode ir linksmas bei kazkokios giminingos sielos mano Donnai, tai uzsimaniau pabandyti nekalbanti chara pavaidinti. Sunku nors tu ka, bet gal kaip nors...
kas cia dar? ach.. charakteris... hmm... dar nezinau koks jis. Pagyvensim pamatysim ar ji i mane panasi ^_^v
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kaip sugalvojot savo chara? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kaip sugalvojot savo chara?   Kaip sugalvojot savo chara? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kaip sugalvojot savo chara?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Valhalla - Rewrite :: Blah Blah Blah :: Apie bet ką-
Pereiti į: