Valhalla - Rewrite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valhalla - Rewrite

Heroju pomirtinis gyvenimas
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?

Go down 
+15
R3H
Vadfex
Rendy
pakwix
Deepas
Likia
Luria
FainaruFantaji
Alone
Odin
Chrom
brashke
Lunar
Rage
Blooded
19 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Blooded
Rookie
Rookie
Blooded


Pranešimų skaičius : 2112
Age : 110
Location : Gazth-Sonika

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 12:21

Netycia toks klausimas atejo i galva, tai nusprendziau sukurti tema, nes tokiam forume, manau labai tiktu.. Ar jusu susikurtas veikejas bent kiek atspindi jus pacius? Ir kaip?


Paskutinį kartą redagavo , 2007-11-17, 14:06. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Rage
Rookie
Rookie
avatar


Pranešimų skaičius : 18

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 12:39

Visi mano sukurti veikejai kaskiek daugiau ar maziau susije su manimi.
Atgal į viršų Go down
Lunar
Rookie
Rookie
Lunar


Pranešimų skaičius : 614

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 13:55

Atspindejo pastaraji laika,ir dar dabar atspindi...nors seip nezinau bunu visoks todel ir veikejai labai skirtingi,nu kaip rage ir sake daugiu ar maziau atspindi.
Atgal į viršų Go down
brashke
Rookie
Rookie
brashke


Pranešimų skaičius : 601
Age : 33

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 14:51

Mano šis veikėjas tikriausiai pirmą kartą mažai mane atspindi.
Kažkaip sugalvojau jį kiek kitokį negu man įprasta. ;]]
Atgal į viršų Go down
Blooded
Rookie
Rookie
Blooded


Pranešimų skaičius : 2112
Age : 110
Location : Gazth-Sonika

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 14:52

Brashke, o as kaip tik maniau, kad sitas tavo veikejas tave gerai atspindi ^^
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Rage
Rookie
Rookie
avatar


Pranešimų skaičius : 18

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 15:01

mano veikejai visada turi usleptu ideju ... siuo atveju jei dar nepastebejote .. yra mano charo pavarde lol!
Atgal į viršų Go down
Blooded
Rookie
Rookie
Blooded


Pranešimų skaičius : 2112
Age : 110
Location : Gazth-Sonika

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 15:06

Mano chare isvis nei savo vardo, nei pavardes nezino. Tik sako, kad ji yra Madlax, nes jos tevo kaip ir nick'as buvo toks Very Happy
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
brashke
Rookie
Rookie
brashke


Pranešimų skaičius : 601
Age : 33

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 16:09

Blooded,tu manai,kad sitas labiausiai atspindi? Na nezinau,galbut.. affraid Very Happy
Atgal į viršų Go down
Blooded
Rookie
Rookie
Blooded


Pranešimų skaičius : 2112
Age : 110
Location : Gazth-Sonika

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-17, 21:17

Na.. as mazai tave pazystu, todel turbut nieko negaliu sakyt, bet man, kaip is pirmo zvilgsnio, tai taip pasirode. ~_^
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Chrom
Rookie
Rookie
Chrom


Pranešimų skaičius : 723

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-18, 16:07

Isties nezinau Very Happy Dar saves neatradzius....
Atgal į viršų Go down
Odin
Kami
Odin


Pranešimų skaičius : 7357

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-18, 17:50

hmmm kazin ar šitas atspindi mane Laughing
tik tiek, kad sako, jog aš pedantiškas padaras, tai gal Odinu prisidengus galiu daryt taip kaip aš noriu Laughing
čia mano pirmas kartas kai bandau kažką valdyt ir nurodinėt What a Face
Atgal į viršų Go down
http://valhalla.heavenforum.com
brashke
Rookie
Rookie
brashke


Pranešimų skaičius : 601
Age : 33

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-18, 19:49

Ir turiu pripažinti-tau sekasi labai gerai cheers affraid Very Happy
Gosh,kaip man patinka šitas smailas ----> affraid
Atgal į viršų Go down
Odin
Kami
Odin


Pranešimų skaičius : 7357

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-18, 20:30

Rolling Eyes Embarassed aciu aciu
special Brashkei ----> affraid
Atgal į viršų Go down
http://valhalla.heavenforum.com
Alone
Rookie
Rookie
Alone


Pranešimų skaičius : 26
Age : 36

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-18, 20:36

Jei kam idomi mano nuomone apie savo veikeja. Tai jis nei puses neatspindi toks koks esu realybeje. Tai greiciau priesinga asmenybe. T. y. ne koks esu o koks noreciau buti. Taip galima teigti, kad mano veikejas puikiai atspindy mano vidine busena. kitaip sakant kaip jauciuosi ir koks noreciau buti viduje. Juk vis del to as pats jy ir susikuriau...
Atgal į viršų Go down
Rage
Rookie
Rookie
avatar


Pranešimų skaičius : 18

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-19, 12:43

Odinai jauciu pagarba .... tikrai esi kuribinga asmenybe .. ypac jei su RPG forumu ... respect tikiuosi kad bus idomu .... nes kolkas matau siame forume tik potenciala Smile bet jei viska padarysi visapusiskai visiems charams ir suvienisi visa tai i tikrai gera story line ... tada bus ne tik potencialas Smile
Atgal į viršų Go down
Blooded
Rookie
Rookie
Blooded


Pranešimų skaičius : 2112
Age : 110
Location : Gazth-Sonika

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-19, 13:23

Cia dar tik pati pradzia, bet manau, bus labai idomu ^__^
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Odin
Kami
Odin


Pranešimų skaičius : 7357

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-19, 14:19

Ei, su tokiom kalbom man panika įvarysit. Nesitikėkit kažko labai super. :|
Atgal į viršų Go down
http://valhalla.heavenforum.com
brashke
Rookie
Rookie
brashke


Pranešimų skaičius : 601
Age : 33

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-19, 20:40

O ko tikėtis jeigu jau dbr įdomu? affraid
Atgal į viršų Go down
Alone
Rookie
Rookie
Alone


Pranešimų skaičius : 26
Age : 36

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-19, 20:57

Pritariu Braskei:
tas zemelapis, ginklai, arkliukas - tikras RPG Smile
Atgal į viršų Go down
Odin
Kami
Odin


Pranešimų skaičius : 7357

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-20, 05:45

Tai čia kaip bebūtų RPG forumas. Tai ir reikia kažko kas bent kiek būtų panašu į tai. Twisted Evil bet vat į ateitį pakolkas sunku žiūrėti. Kaip Rage, kad rašė sukurti kažką kas jus visus apjungtų ir tt

Anyway, pliurpiam ne į temą Laughing
Atgal į viršų Go down
http://valhalla.heavenforum.com
brashke
Rookie
Rookie
brashke


Pranešimų skaičius : 601
Age : 33

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-20, 15:45

Juk čia galima ;DDD

Be to,norejau pasakyti kad.... cha,pamiršau Very Happy ok,vsio,baigiu affraid
Atgal į viršų Go down
Rage
Rookie
Rookie
avatar


Pranešimų skaičius : 18

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2007-11-20, 16:19

Brashke tu floodini ... anyway as cia turiu siokiu tokiu ideju ... reiktu su odin pasitart kad leistu ^^" cia del mano charakterio .. bet reiktu privaciai ^^"
Atgal į viršų Go down
FainaruFantaji
Rookie
Rookie
FainaruFantaji


Pranešimų skaičius : 125
Age : 36
Location : Gongaga/Balamb/Devil May Cry

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2008-01-26, 14:32

Mano charas atspindi mane nemazai. Ne tik tuo kaip ji valdau, bet ir tuo koks jis yra per zaidima.
Kalbant apie sutapimus is geimo:
Mes abu pasimete ir vienisi, visai netycia abu suzinom tiesa, kokios nesitikejom ir ji is esmes mus pakeicia, siuo atveju ir jis ir as tapom monstais.
Ramumas. Sephiroth yra ramus, as irgi [realybej, forumuose nelabai] taip pat savo tikslo mes abu siekiame bet kokiu imanomu keliu. Jis paranojiskas, as deja taip pat. Nepaisant jo ramumo Sephiroth gan greit susinervina [cia aisku po ivykiu Nibelheim`e] o as irgi! Ir taip pat tokia pasidariau po tam tikru ivykiu gyvenime.

Pagal tai kaip ji valdau cia siame forume:
Viskas isvardinta auksciau +
Romantikas, bukaprotis, nesivaldantis, kitiems panasus i nevisaproti idiota padaras, kuris savo aistra isreiskia bet kaip ir bet kada. Taip pat truputi pervert`iskas ir zinoma karingas ir megstantis konkuruoti. Zinoma istikimas, tarsi riteris savo princesei, kaip ir as pati savo princesei....
Atgal į viršų Go down
http://www.silenthillmemories.net
Blooded
Rookie
Rookie
Blooded


Pranešimų skaičius : 2112
Age : 110
Location : Gazth-Sonika

Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2008-01-27, 13:35

FainaruFantaji rašo:
Zinoma istikimas, tarsi riteris savo princesei, kaip ir as pati savo princesei....

mhm.. tik dazniausiai princesei reikia ginti savo riteri <.< XD
Atgal į viršų Go down
http://overthegalaxy.justforum.net/
Svečias
Svečias
avatar



Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime2008-08-08, 16:06

Chrom atspindejo dali mano charakterio. Galios ir isvaizda, tai tik fantazija.
Sara, tai pirmasis personazas, kur man patinka valdyti. Mano priesingybe, tai, kuo tikrai noreciau buti. Net ir jos praeitis...Nors ir kokia butu sutersta, iskaudinta, sutriuskinta... Turi to, ko tikrai realiame gyvenime neturesiu. Isijausti i jos vaidmeni lengva, nors seniau buvo sunku. Reikejo visada zinoti, ka ji darytu, ka sakytu, koki veiksma atliktu, ir ko ne. Kai apsipranti, viskas rodos lengviau. Sarai daviau savo baime ir nepasitenkinima dideliomis miniomis; vienise-to, ko ilgiuosi dabar... Preitam gyvenime uzemusi auksta ranga-zmogus kuriuo didziuojuosi, ji pasieke to, ko labiausiai trosko. Nors anksciau buvo nieko verta. Turejo jausmus, bet per ta prakeikta meile ji buvo sugadinta...isduota...sutriuskinta, kaip ir anksciau minejau. Bet be siu potyriu, turbu ji nebebutu Sara... Jos istikimybe valdovui-gal ir dalis manes, nes niekada neisduodu draugu, tiesiog tai butu negarbynga ir perziauru. Taip pat jos vieniso vilko (sykart vienisos vilkes) role, gali buti ir dar del nepasitikejimo zmonemis, bunant nuolat isduodamai, vis bjauriesi siais padarais...Daugiau prisivengi ir pribijai ju...
Isvaizda...deja, grazuole, kokiu reta. Fantazijos neribotos...Apranga, akys, taturuote...
Grazu, bet nerealu...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?   Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ar jusu cia susikurtas veikejas atspindi jus pacius?
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Valhalla - Rewrite :: Blah Blah Blah :: Apie bet ką-
Pereiti į: