Valhalla - Rewrite
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Valhalla - Rewrite

Heroju pomirtinis gyvenimas
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Kažkur pragaro platybėse

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Odin
Kami
Odin


Pranešimų skaičius : 7357

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2013-07-31, 09:56

Kažkur pragaro platybėse Rthrthrth
Atgal į viršų Go down
http://valhalla.heavenforum.com
GMB
Rookie
Rookie
GMB


Pranešimų skaičius : 77

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-05, 20:33

Pragaras....ir kas būtu pagalvojąs, kad čia pateksiu....o kas dabar. Ar tai viskas dėl ko aš gyvenau, kad patekčiau i pragarą...apgalėtina ir juokinga.

Ašaros pradėjo tekėt Rai veidu. Kiekvienas prisiminimas sukeldavo vis didesnį skausmą.
Kažkur pragaro platybėse Tumblr_mojlx21q9U1ssbq4vo1_500
Po valandėles pagaliau nusiraminęs pradėjo žvalgytis. Rai pakėlė galvą i viršų ir apsidairė, viskas buvo naują ir nematytą jam. Netoli rado Nuibarį - jo ginklą ir vienintelį daiktą, kurį jis brangino.

Draugužį mano...net i pragarą su manim patekai. Dar pamenu, kai man ji padavanojo mokytojas ir kai pirmą kartą pajamiau tave į rankas, buvai visas su rūdijas, o dabar atrodai, kaip pats gražiausias artefaktas, kurį mano akys matė. Ironiškai čia viskas susiklostė, paskutinį dalyką ką pamenu, ta mažą vorą prieš kojas. Ha..ha..ha...bent jau miriau, kaip tikras karys, niekad nenuleidęs ginklo ir niekam nepasidavęs.

Rai persimetęs Nuibarį per petį pradėjo žingsniuoti. Visur buvo ugnis. Karštis buvo toks nenumaldomas , kad Rai išseko vos po kelių minučių. Susiradęs didesnį akmenį, jis prisėdo ir atsirėmė į jį. Jo auksinės akys pradėjo merktis ir Rai užmigo. O kas būtu pagalvojąs, kad ši diena jam taip pasibaigs iš dykumos žemėje į pragaro gelmes.
Atgal į viršų Go down
Naomi
Valkyrie
Valkyrie
Naomi


Pranešimų skaičius : 104

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-06, 11:10

-Štai kur tu...
Už jo nugaros pasigirdo ramus moteriškas balsas. Naomi stovėjo tvirtai, nuleisdama visus šešis sparnus ir iš aukšto žiūrėjo į naująjį Valhallos karį. Bet jos žvilgsnis nebuvo paniekinantis ar žeminantis, atvirkščia, jai buvo smalsu.
-Čia tau nevieta.
Neskubėjo dar kišti visos informacijos jam į galvelę, kol dar neapsipras su jos esybe.
Atgal į viršų Go down
GMB
Rookie
Rookie
GMB


Pranešimų skaičius : 77

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-06, 11:41

Rai pramerkė akis, jis buvo labai sutrikęs išgirdęs tokį tyrą moterišką balsą, tačiau tai mažiausiai ji trikdė. Jam i galvą šovė tūkstančiai minčių,o dar daugiau klausimų.

Angelas ar šėtonas..

Rai suglumęs nežinojo ką sakyt. Tačiau jis žinojo, kad čia pragaras, ir velnias bandys jį sugundyti visomis įmanomomis priemonėmis. Rai atsistojo ir atstatė Nuibarį tiesai priešais nepažįstamąją.
- O tai kur man vieta?.
Atgal į viršų Go down
Naomi
Valkyrie
Valkyrie
Naomi


Pranešimų skaičius : 104

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-06, 12:02

Kol jis atsistojo pūstelėjo lengvas vėjelis ir jam tik atstačius savo ašmenis, lengvai pabaksnojo savo katanos galu jam į krūtinę. Nusišypsojo, tai parodžiusi, kad jeigu būtu norėjusi jau seniai būtu jį pervėrusi.
-...Valhalloje.
Paslėpė savo ašmenis manydama, kad per barbariška kalbėtis su sukryžiuotais ginklais. Bet suprato jo baimę ir nerimą ir, kad bus sunku išaiškinti jo situaciją ir ištraukti jį iš čia jei to pats nenorės.
-Esi karys, kuris žuvo garbingoje kovoje, gal už praeityje padarytas klaidas patekai į pragarą, tačiau esi karys kurio reikia Odinui, Valhallos, pomirtinio gyvenimo valdovui. Todėl aš, valkyrija buvau pasiųsta tave surasti ir gražinti ten kur tu priklausai, Vallhaloje...O ne pragare.
Stengėsi kalbėti ramiai, nuo savo ginklo jau seniai patraukusi pirštus.
Atgal į viršų Go down
GMB
Rookie
Rookie
GMB


Pranešimų skaičius : 77

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-06, 12:30

Karys....visai gražiai skamba. Turėjau nukeliaut į pragarą, kad pagaliau išgirsčiau, kad esu karys,o ne pabaisa ,žudikas, valdovo šuo.

Rai veidas išraudo, nuleidęs Nuibarį jis atsisėdo ant žemės ir užsidengė veidą. Kiekviena diena pragare iš jo siurbė jėgas, net stovėti buvo sunku, ką šnekėti apie kovojimą.

- Valhalla...žinai mūšio laukas nuo pragaro daug nesiskiria...abi vietos, kur nenori niekas but, bet daug kas neturi pasirinkimo ir klaidos visada kartu būna tose vietose.
Rai nemėgo šnekėtis,bet po tiek laiko pragare jam net patiko pašnekėt su kažkuo. Tačiau jis nenorėjo tikėti ką valkyrija sakė.

Manęs reikia pomirtinio gyvenimo dievui...o kam..ir kodėl manęs.
- Ko tavo dievas tikisi išmanęs, kad siunčia savo valkyrija net į pragaro gelmes?
Atgal į viršų Go down
Naomi
Valkyrie
Valkyrie
Naomi


Pranešimų skaičius : 104

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-06, 13:09

Nesutiko su Rai mintimi, jos kraujas virė pagalvojus apie mūšį, jai tik reikia kario, kurio noru būtų pašaukiama į pagalbą. Net akimirka žybtelėjo mintyse kovų, mūšių akimirkos. Bet jos veide nieko panašaus neatsispindėjo.
-Esi karys. Tik tiek žinau, o kokios tavo galimybes ir dėl kokios tiksliai priežasties Jis tave pasirinko, negaliu pasakyti. Gal stiprus, greitas, moki gerai valdyti ginklą...
Akies krašteliu žvilgtelėjo į Nuibarį.
-Gal shamanas, magas, galvotas, moki gerai kalbėti. Visokių karių Odinui reikia. Valhallai reikia. Ne vien naudą neši šiam pasauliui, bet ir sau. Už misijas gausi apdovanojimus, užmokesčius ir kartais tokiu kokių neregėjęs. Turėsi pastogė virš galvos ir draugu, aišku priešu neišvengsi...
Šyptelėjo, su tokia išvaizda tikrai kam nors užklius.
-Turi antra šansą. Gyventi. Nors kiekvienas gyvenimą Valhalloje supranta skirtingai.
Apsidairė ir nusišypsojo.
-Manau siūlau geresnes sąlygas nei čia esančios.
Atgal į viršų Go down
GMB
Rookie
Rookie
GMB


Pranešimų skaičius : 77

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-06, 13:38

Antras gyvenimas...pastogė,draugai... man to nereikia...misijos...vėl būt šunimi,kuris tarnauja kitam dėl "geresnio gėrio"
Rai viskas atrodė vienodai, ar tarnaut dievui ar karaliuj. Tačiau jį gundė galimybė grįžti į mūšio lauką, jausti kovos jaudulį, užuosti tą baimės ir kraujo kvapą, tą adrenalino pliūpsnį. Jo akys vėl pradėjo merktis ir jis jautė, kad vėl greit užmigs.
- Tavo žodžiai vilioja mane....aš sutinku parduot savo sielą tau į tą antra gyvenimo šansą, bet tik su vieną sąlyga. Aš tarnausiu ne dievui,o tau. Jei sutinki su šia sąlygą, tuomet aš tavo...
Atgal į viršų Go down
Naomi
Valkyrie
Valkyrie
Naomi


Pranešimų skaičius : 104

...
Gyvybe:
Kažkur pragaro platybėse Red_left50/50Kažkur pragaro platybėse Red_empty  (50/50)
Mana:
Kažkur pragaro platybėse Blue_left0/25Kažkur pragaro platybėse Blue_empty  (0/25)
.:

Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime2014-01-06, 15:05

Matė, kaip vaikino jėgos senka, tuo pačiu ir jos laikas. Nebebandė aiškinti jam, kad ji tarnaujanti Odinui, tai tas pats gaunasi, kas jis tarnausiantis pačiam Odinui. Nusprendė, kad visa tai išsiaiškins, kai atsiras Valhalloje. Nusišypsojo, pagaliau gavusi leidimą išgabenti jį iš čia.
-Atsiprašau...
Priartėjusi, padėjo ranką ant jo peties. Pažvelgusi į naująjį karį nusišypsojo, tikėjosi iš jo daug. Iškleidė vienu stipriu mostu visus šešis sparnus, pakeldama žvilgsnį į dangų sušvito jos aureolę. Nuo jos pradėjo sklisti tokia balta ir stipri šviesa, kad rodos ji turėjo aidą. Vaikinas turėjo būti laikinai apakintas, kol pajuto nebūties jausmą. Naujojo Valhallos kario ir valkyrijos nebeliko nei pėdsako.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kažkur pragaro platybėse Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur pragaro platybėse   Kažkur pragaro platybėse Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kažkur pragaro platybėse
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Valhalla - Rewrite :: Pasauliai :: Hel-
Pereiti į: