Valhalla - Rewrite

Heroju pomirtinis gyvenimas
 
rodiklisDUKIeškotiRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kažkur Žemėje

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Isaac
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 194

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-07-30, 17:25

Vaikinas atsiduso. Vis gi jam teks pakeliauti po Valhalą.
- Aš esu Isaac. Nors tu tą jau žinai.
Tyliai pridūrė nenuleisdamas abėjingo žvilgsnio nuo jos. Nors pagaliau prisistatė, po tokių išdaigų buvo sunku ja pasitikėti. Vis gi moteris!
- Kas bus toliau?
Atgal į viršų Go down
Skuld
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 258

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-07-30, 17:30

Skuld linktelėjo vaikinui prisistačius.
-Toliau keliausime.
Pasakė ir žengusi žingsnį arčiau jo atstatė abu delnus į priekį, atsuktus į vaikiną. Valkirija nieko nesakė, bet leido suprasti, kad jis turėtų prisiliesti prie jos atsuktų delnų.

_________________
Every end marks a new beginning
Atgal į viršų Go down
Isaac
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 194

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-07-30, 17:33

"Sklud.. Koks keistas vardas" Vis gi to garsiai nedrįso komentuoti. Priėjęs uždėjo rankas ant merginos delnų ir nustebės pakėlė antakį.
- Tu tikrai esi Valkyria? Tavo r..
Nebaigė ir tik papurtė galvą leisdamas suprasti, jog tai nesvarbu. Merginos rankos pasirodė per švelnios laikyti ginklui.
Atgal į viršų Go down
Skuld
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 258

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-07-30, 17:41

Isaac sulietus delnais su Skuld akis vėl ėmė lieti šviesa. Šviesa pamažu apgaubė valkiriją, o po to prasiplėtė ir iki vaikino. Pasijautė ir vėjas, kuris kedeno jos plaukus bei suknelę. Kažkurią akimirką Isaac net galėjo pasivaidenti, kad už valkirijos nugaros atsiskleidžia milžiniški balti sparnai. Kadangi jie buvo balti, tai susiliejo su šviesa ir vaikinas greit nieko nebeįstengė pamatyti. Vaikinas turėjo jaustis kaip buvo mėtomas vėjo ir vienintelis dalykas jam neleidžiantis pradingti į nežinią buvo tas jausmas, kad jo rankos vis dar lietėsi prie valkirijos rankų. Netrukus abu siluetai išnyko ir paliko gyvųjų pasaulį.

_________________
Every end marks a new beginning
Atgal į viršų Go down
Algraud
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 33

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-09, 12:51

Saulė baigia nusileisti. Nors tai beveik nesimato dėl medžių gausumo. Tyla įsivyravo miške. Net gyvunėlių garsų nesigirdi. Kvapas įtartinai pažįstamas. Lyg tokia vieta kaip tik man. Aplink vien medžiai, visi sužaloti ir sudraskyti. Kažkas žiauriaus matyt įvyko. Ant žemės raudonas upeliukštis bėga. Prie jo gulėjo žmogus, apsigaubęs metalo pluoštais. Gyvybės akyse nesimatė, vyzdžius paliko spalvos, bet kraujas bėgo ne iš jo... Upelio pradžia buvo juodai apsirengęs lavonas. Atsirėmęs į medį, vaikinas atrodė tik ilsisi. Kraujas bėgo iš krūtinės uždengtos ranka... Veidas uždengtas plaukais, bet matėsi nuostaba... Arčiau priėjus, veidas kažkur matytas... Draugas? Giminė? Ne... Tai aš?... Teisingai... Aš juk.... Miriau...

Tai buvo įprasta diena. Pagarsėjęs Taki Sando buvo pakviestas į dvikovą dėleiesz kažkokio keršto. Mat Taki per savo keliones nužudė girtuoklį pasipainiojusį po kojomis ir stebuklingai jo brolis dabar nori keršto. Tikriausiai paprastas garbėtroška, kuris rado priežastį. Taki tai nerūpėjo. Kiekviena kova stiprino jį ir čia ne tik įgūdžių prasme. Taki išsiurbdavo priešininkų sielą ir tam tikra prasme suvalgydavo. Ši kova neturėjo skirtis nuo kitų. Taki žinojo, jog jam lygių nebuvo, ypač su tokiu kiekiu sielų.

Sutarta vieta buvo vidury miško, prie legendinių medžių dvynių. Mat legenda bylojo, jog medžiai prieš tai buvo žmonės dvyniai. Abu kariai geresnį už bet kurį kitą vyrą. Tačiau dvyniai trugdė vienas kitam pasiekti aukščiausią vietą. Čia buvo jų paskutinė kova, kur abu mirė. Po daugelio metų vietoj jų palaikų išaugo medžiai, bet ir šie susikabino ir trugdė vienas kitam pakilti aukščiau. Taip jie ir suketėjo, neleisdami vienas kitam užaugti aukštesniam. Bet Taki nedomino legendos. Medis buvo iškrypęs ir tiek. Prie jo laukė lavonas ir tiek.

Galiausiai pasirodė Taki Sando, aukštas juodais šilkais apsirengęs vaikinas, per jaunas kad qdabūtų pajautęs karo ar maro. Akyse dar matėsi Waawqvaikiškas naivumas, lyg dar nieko nebūtų praradęs. Ant pečių nešėsi keistoką dalgį. Raudonai juodą su akimi ant ašmens šono. Akis judėjo nervingai, kol pamatė priešininką. Visas ginklas pradėjo drebėti. "Mano draugas trokšta tavo kraujo, nori pakartoti savo vardą paskutinį kartą?" Taki veptelėjo su pykdžiugiška šypsena. Jo priešininkas buvo visiška priešingybė. Garbaus amžiaus karys, garantuotai išgyvenęs karys. Su šarvais ir karalystės emblema. Barzda dalinai išlindusiq iš po šalmo. Tokio amžiaus jau nebekeršija. Galbūt Taki jau gerai pasidarbėjo. "Aš esu Robb Griffeon, prisimink vardą kuris tave paguldys po žeme už visus tavo nusikaltimus žmonijai." Iš už savo nugaros ištraukė ietį ir atstatė ją į Taki.

Kova prasidėjo gan greitai. Taki staigiu žingsniu šoko į priekį, jo ištikimas draugas w sekė jį iš paskos. Robb iškart atsakė su ieties galu, bet Taki garsėjo savo vikrumu. Prieš susidurimą jis pašoko šonu ir pradėjo suktis. Dalgis priminė malūną . Karys atrodė lyg būtų pasiruošęs bet kam, ietis kilo aukštyn kol pats slinko priekin. Ašmenys skleidė žiežirbas nuo susilietimo, o kovotojai prasilenkė. Abu sustojo ir atsisūko kai juos skyrė pora metrų. Taki veide aiškiai matėsi šypsena, Robb tuo tarpu nekeitė veido išraiškos. Nors tuo vertėsi, karys malonumo nematė. Kova dar tik prasidėjo. Šį kartą pirmas pajudėjo Robb, padėjo du žingsnius ir smeigė ietimi pirmyn, tiesiai Taki į plaučius. Taki atsakė tuo pačiu. Ištiesė dalgį pirmyn, nors ir smogė su bukaja puse, judesys prilygo kariui. Metalo dužiai nuskambėjo per mišką, juos lydėjo bėgančių gyvūnų ryksmai. Dalgis buvo atremtas kariui į krūtinės šarvus, o ietis buvo keliais centimetrais per trumpas, kad pasiektų Taki rūbus. Ūgis kartais praverčia. Kariui nieko nebeliko, tik atšokti atgal.

Kova tęsėsi ilgai. Aplinka daug kentėjo nuo ašmenų, bet nei vienas nepaleido raudono fontanėlio. Prakaitas bėgo per abi kaktas, tik kario burna garsiai alsavo. Sunkus šarvai ar metų metai negailėjo Robb. Taki dar pašoko kovos šokį, kol priešininkas visai suklupo. Su milžiniška šypsena, giltinė ištiesė ranką link kvapą gaudančio kario. Staiga, jausmas visi raumenys įsitempė keršytojui. Taki plaukai silpnai pakilo, lyg vėjas pustų iš apačios. Tam tikra energija matėsi, lyg kario atvaizdas būtų plešiamas iš senio. Taip pat ir su akimis, vyzdžiai bluko prieš žudiką. Taki jautė kaip jėgos pradėjo grįšti su kaupu. Užvertęs galvą aukštyn, vaikinas mėgavosi nauja galia. Tik, staiga, viskas pradėjo mažėti. Visos galios rinkosi ties krūtine, o dabar lyg kaštuka ištraukė. Nuleidęs galvą, Taki matė medžio stiebą nutiestą link širdies. Kitam gale, karys bekrentantis. Paskutinis darbas prieš mirtį. Taki krito atbuliniu prie medžio. Ištraukė ietį iš krūtinės ir uždėjo ranką ant širdies. Akys lyg išsprogusios, bandė suprasti kas įvyko. Nors pirštai stabdė kraujavimą, jis jautė jog niekas jo kūne nebeteka. Jėgos silpo, o miškas tamsėjo.

Po kelių valandų, o gal ir dienų, Taki atvaizdas stovėjo priešai save patį. Jausmas, jog nieko nebuvo, tik kad matosi savo paties mirties lovą. Išpradžiu užpuolė šokas. Vietoje stovėjo ir negalėjo patikėti. Po to atėjo pyktis. Norėjosi medį sumušti, bet kumščiai kiaurai ėjo. Galiausiai apsilankė liūdesys. Nebegalėjo žiūrėti į save, ir pasileido po mišką. Jis neturėjo kur dėtis, mirtis buvo nelaukta. Nors kirtis buvo jo pragyvenimo šaltinis, jo gyvybei niekada negrėsė tikras pavojus, o tuolab nuo tokio pašlemėko kaip šis karys.

(P.S. Truputi paveluotai, bet štai ir novelė, grįžtu 14 D)
Atgal į viršų Go down
http://s11.zetaboards.com/RP_Klubas/index/
Donna
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 106

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-16, 14:38

Donna nusileido prie tuščio kūno. Sustingęs ir ne tik, kad be kraujo, bet ir besielis organizmas kabėjo kaip kokioje parodoje ir rodos niekas neplanavo juo pasirūpinti. Mergina trūktelėjo pečiais. Čia ne jos reikalas, todėl apsidairė ieškodama savo taikinio. O tai matomai bus kažkur nukeliavęs. Dar gal ir pasiklydo. Ir ieškok dabar jo miško glūdumoje. Matomai vargšelį šokas ištiko ir sukėlė paniką. Reikėjo gi anksčiau jo atlėkti pasiimti.
Dairydamasi valkyrija vaikščiojo po mišką, kol galiausiai pajautė išrinktąjį. Ji pasivijo vaikiną ir apkabino jį iš nugaros, pirštus sukabindama ties jo pilvu. Pagaliau rado vargšę, išsigandusią sielą.
Atgal į viršų Go down
Algraud
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 33

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-16, 15:45

Taki nežinojo nei kur eiti, nei ką daryti. Kuo toliau ėjo, tuo labiau negalėjo patikėti. Jis galėjo kiaurai medžius eiti. Vaikinas tiesiog vaikščiojo aplink, kol kažkas jį apkabino. Keistas jausmas, kai niekas nejudino juslės, staiga paėmė ir suveržė per pilvą. Pasižiūrėjęs žemyn pamatė rankas ir lygtais moteriškas.
-Tu gali mane paliesti?
Visokios galimybės šovė į galvą, bet galiausiai pristojo prie vienos.
-Angelai į dangų pasiima? Po visko ką aš padariau.
Tai buvo sarkastiški žodžiai, bet jis nežinojo, ką daugiau daryti.
Atgal į viršų Go down
http://s11.zetaboards.com/RP_Klubas/index/
Donna
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 106

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-16, 17:15

Vaikinui už nugaros pasigirdo linksmas juokas ir netrukus, priešais Taki atsistojo valkyrija. Šypsodamasi dantyta šypsena ji lankstė galvą tai į vieną, tai į kitą pusę, nenuleisdama akių nuo kario. Netrukus ji žengė žingsnį atgal. Apibraukė pirštu virš galvos, vaizduodama aureole, o po to susidėjo rankas priešais save. Suglaudusi delnus ji tarsi meldėsi, mėgindama nutaisyti rimtą veidą.
Staiga mergina vėl šyptelėjo. Iškėlė rodomajį pirštą ir juo pamosikavo, neigdama sudarytą vaizdą.
Atgal į viršų Go down
Algraud
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 33

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-16, 18:46

Pirmi vaizdai gąsdino Taki. Nejauki tyla ir angelo vaidmenį prisiėmusi mergina nuteikė prastai. Tai tik įrodė, jog buvo nugalėtas. Bet mergina greitai paneigė. Ji dar sugebėjo šaipytis iš suglumusio vargšelio Taki.
-Tai ko tau iš manęs reikia?
Pasakė vaikinas su visiškai nesuglumusiu balsu. Atrodo susitaikė.
Atgal į viršų Go down
http://s11.zetaboards.com/RP_Klubas/index/
Donna
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 106

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-16, 18:55

Užklausta perkreipė lūpas. Priėjo prie vaikino ir uždėjo delną jam prie širdies. Kažkur ten, kur buvo randas. Lėtai apėjo jam už nugaros bei vėl apsikabino. Tik šį kartą nesunėrė pirštų priekyje, o užlenkusi rankas įsikabino tvirtai į pečius. Pasigirdo suplazdenę sparnai ir valkyrija kartu su kariu pamažu ėmė kilti nuo žemės.
Atgal į viršų Go down
Algraud
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 33

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-16, 19:13

Visiška mistika, ko norėjo ši pana. Paprastai nesivargintų ir nueitų į šoną, bet jis dabar miręs, nėra kur jam skubėti. Taki vos ne atodūsiu atsakė merginai į krutinės palietimą. Jam nereikėjo priminti, kad jis mirė. Jai užbėgus už nugaros, jam jau kilo idėja, jog ji dar viena siela, kuri tiesiog nori pasismaginti. Jis būtų ir patikėjęs, jei ne pakilimas.
-Kas per @$%&#?!
To nesitikėjo, ypač kai ką tik paneigė angelo teorija. Iš pradžių Taki pasimuistė, bet galiausiai pasidavė.
Atgal į viršų Go down
http://s11.zetaboards.com/RP_Klubas/index/
Donna
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 106

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2013-08-16, 19:16

Nebuvo kaip viską nupasakoti, todėl Donna nusprendė, kad geriausia bus tiesiog imti jį ir parsigabenti ten kur jam dabar ir vieta.
Vaikinui nurimus, valkyrija su juo dar aukščiau pakilo kol ėmė ir išnyko.
Atgal į viršų Go down
Ryouta Kise
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 9

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-04, 20:31

- Kas cia vyksta ? * vaikinas apsidairo ligonines palatoje ir mato verkencias savo seseris. Paeina arciau savo seseru ir staiga ji apima bloga nuojauta * - Ar tai as ? *jo akis nukrypsta i gulinti , ishbalusi vaikina * - As mires ? Ne! negali but ! Aineko ! Rita ! * megina atkreipti i save savo sesiu demesi taciau jos net nekrupteli * - Turbt juokaujat ? *nutaiso ironishka mina* - As jug katik buvau krepsinio zaidime pries Teiko komanda. Dar jauciu prakaito skoni savo burnoje ...Fe.. is vis jei esu mires kaip galiu jausti ? >.< *po minuteles tilos * - Tika atsiminiau .. atrodo zaidimo eigoje bemeginant kopijuoti Teiko komandos ''Ace'' judesiukus , as nualpau. Nejaugi as tikrai miriau ? Che .. idomiai.
Atgal į viršų Go down
Rei Tenma
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 37

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-05, 19:59

-Kiseee...Kiiisee... -palatoje pasigirsta švelnus šnabždesys.
Nesupratęs ar jam tik pasigirdo, ar ne, Kise nustebęs apsidairo, tačiau nieko neradęs nusprendžia nekreipti į tai dėmesio.
-Kise Ryooooouta... -vėl tyloje suplazdena balso skambesys.
-Kas čia? -jau nejuokais susirūpinęs, pasakė tarsi pats sau.
Apžvelgęs palatą Kise nepastebi nieko įtartino. Pažvelgęs į rymančias prie lovos sesutes šypteli. Jam pasirodė keista tik tai, jog abi mergaičiukės visą šį laiką nepajudino nei raumenėlio, net nemirksėjo. Staigiai jaunuolio akys nukrypsta į ant sienos kabantį laikrodį. Nejuda...rodyklės nejuda, bet prieš tai juk judėjo. Palata ėmė raibuliuoti.
-Kas per...-Tespėjo ištarti.
-Kiiiiisee-kun !! -Spiegdama jam ant nugaros užšoka nežineia iš kur atsiradusi, sprendžiant iš balso, moteriškos lyties atstovė. Tvirtai apsivijusi Kise rankom ir kojom ėmė spurdėti ir dar nuotaikingiau klykauti. Neišlaikęs pusiausvyros Kise griuvo ant žemės veidu į grindis.
-oučččč...-dusliai sumurmėjo, pargriautas nelaimėlis.
Atgal į viršų Go down
Gaspard
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 40

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 10:18

*Atsibunda kažkokiame koriduriuje, su apdriskusia ir kraujuota uniforma. Pasižiūrį į svo delną tarsi pirmą kart jį matytų*
-Regis miegojau visą amžinybę,-taria sau po nosim.
*Giliai atsidūsta, apsižvalgo aplink ir atsisėdą. Iš viršutinės švarko kišenės išsiimą cigarečių pakelį, įsikanda paskutinę perlūžusią cigaretę ir ja prisidega savo patikimu žiebtuvėliu. Užtraukęs dūma gan ilgai žiūrį į cigarečių pakelį*
-God damn!-nusikeikia ir numeta cigarečių pakelį į šali ir sėdėdamas susmunka.
Atgal į viršų Go down
Ryouta Kise
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 9

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 15:07

-Awwwww... . my precious face
- why all this is hapening to me today ? *staiga atsimena , kad kažkas sedi ant jo nugaros * O.O

- Kas tu tokia?! A..A Ghost !? *staigiai atsiplešia nuo merginos  ir nuslenka prie duru kur pasigirsta vyriškas riksmas ir pasklinda dumų kvapas*

- jug neketinat manes sudeginti už mano nuodemes ? T.T
Atgal į viršų Go down
Sunako
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 24

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 15:16

* tuo tarpu koridoriuje *
- Radau tave Gaspard. Ligoninei nerukoma . *nuziuri vaikina nuo koju iki galvos * taciau tau siandien pasiseke , as galiu tave nuvesti ten kur galesi ne tik rukyti . Einam. *megina pajimti vaikina uz rankos *
Atgal į viršų Go down
Gaspard
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 40

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 15:21

*Pamato pro duris žvilgčiojantį vaikinuką ir nutaiso "huh?" veidą*
-I can seeee you...-tingiu balsu taria sau po norim, bet pakankamai garsiai, kad išgirstu kiti.
-Tu, kas čia per vieta? Dar geriau gal žinai kur galėčiau gaut parūkyt? Ir kas po velnių su tavim ten daros? Negalvok, kad dėl tokios būsenos nieko negirdžiu ir nematau,-pusiau rimtai, pusiau erzindamas tvirtu balsu taria.
*Merginai pagriebus jį už rankos nutaiso dar labiau nusistebėjusį veidą. Šykart iš šalies turbūt atrodė kone komiškai*
-Huh?!?! Ei.... Palauk... Kas čia per... Grawr,-susiema už skaudančio šono, bet perdauk nesipriešina tempiamas. Turbūt iš visiškos nuostabos, bet galbūt ir dėlto, kad jį tempia patraukli mergina.
*Nori paprieštaraut, bet nujautė jog tai būtų nebloga proga rast parukyt*
-Neskubėk taip. Ir iškur tu žinai kas aš toks?
Atgal į viršų Go down
Sunako
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 24

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 16:03

- Kas tu toks man pasake Odinas. ..tiesa jis pasake daugiau nei norejau zinoti *sumurma sau panosei* Odinas taip pat mane pasiunte cia , kad tave surasciau ir atitemciau i Valhala nes esi garbingas ir pasizimejas karys . Mat tu jam reikalingas. Daugiau neklausk nes pati nezinau . *tempia kari koridorium iki tol kol jie isnyksta koridoriaus gale . Kario zaisda palieka kraujo upeliuka*
Atgal į viršų Go down
Ryouta Kise
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 9

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 16:18

* žiuri kaip mergina nusitempia vaikina i koridoriaus gala paliekant daug kraujo iš paskos*

- eh?

Atgal į viršų Go down
Rei Tenma
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 37

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 19:44

Mergina, nuo kurios atsiplėšė Kise tebegulėjo išsitiesusi ant žemės, tačiau staigiai pasirėmusi rankomis į grindis metė pykčio kupiną žvilgsnį į vaikiną.
-Tu net neįsivaizduoji ką reškia būti sudegintam...Todėl užsičiaupk...-žemas, agresijos pilnas balsas perskrodė trumpą palatoje įsivyravusę tylą.
Atgal į viršų Go down
Ryouta Kise
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 9

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 20:02

- Kiia * suspiege *
Atgal į viršų Go down
Rei Tenma
Valkyrie
Valkyrie
avatar

Pranešimų skaičius : 37

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 20:15

Mergina žaibiškai puolė link vaikino, iš kažkur atsiradusi plyta jos kairėje rankoje pavojingai artinosi link Ryoutos.
-Grrrrrr!!...urgzdama nepažįstamoji lyg niekur nieko vėl užšoko ant jaunuolio ir stipriai apkabino.
-O dabar keliaujam, -švelniai nusijuokusi sukuždėjo blondinui į ausį.
Atgal į viršų Go down
Ryouta Kise
Rookie
Rookie
avatar

Pranešimų skaičius : 9

...
Gyvybe:
50/50  (50/50)
Mana:
0/25  (0/25)
.:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   2014-01-06, 20:20

*išsigandes vaikinas spejo tik pamatyti kaip viskas nyksta aplink ji ir suprato , kad tikriausiai daugiau savo sesiu nebematys , pasižiurejo i jas paskutini kart *

- Sekmes , neprapulkit be manes . *kind face*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kažkur Žemėje   

Atgal į viršų Go down
 
Kažkur Žemėje
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Valhalla - Rewrite :: Pasauliai :: Midgard-
Pereiti į: